Україна відзначила Всесвітній День Нирки

18 Мар 2016
by Григорий

11 березня 2016 у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання нефрології, діалізу та трансплантації», яка в Україні стала визначною подією у рамках глобальної ініціативи – Всесвітнього Дня Нирки 2016.

 

Захід привернув увагу понад 240 науковців, лікарів і фармацевтів до захворювань, які стрімко виходять у число основних причин смерті і втрати працездатності.

 

Участь у конференції взяли професіонали таких галузей медицини як нефрологія, педіатрія, кардіологія, сімейна медицина, урологія, ендокринологія, хірургія з різних регіонів України. Учасники отримали унікальну нагоду обмінятися досвідом і дізнатися про найостанніші новини у лікуванні захворювань нирок та їх ускладнень.

 

Основний акцент Всесвітнього Дня нирки цього року – ниркові хвороби у дітей та роль ранньої діагностики.

 

Організатором Заходу виступила кафедра нефрології та нирко-замісної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика.

«Цього року я особливо радий відзначити участь у конференції наших колег – трансплантологів з Білорусі, — розповідає головний організатор події, професор Дмитро Іванов,- Минулого року виступ пана Олега Володимировича Петкевича з Гомельського Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини на одній з наших конференцій викликав бурхливий відгук учасників та тривалі дебати. Радісно, що цього року він разом зі своїм колегою приїхали до нас і в якості учасників».

 

Орієнтація на глобальний рівень задала тон неформальній атмосфері заходу. Аудиторія, крім нових знань і сертифікату на їх підтвердження, просто отримала задоволення від спілкування і нових знайомств.

 

Компанії «Woerwag Pharma» та «Dileo Farma» – підтримали ініціативу в якості генерального та офіційного спонсорів конференції.

Оставить комментарий:

Первый украинский нефрологический сайт © 2003-2021